

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 32 MHz |
| Frequency Stability | 30 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 11971
Distributors
pcbx
Unit Price$0.07882
Ext.Price$0.07882
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07882 | $0.07882 |
| 10 | $0.06970 | $0.69700 |
| 50 | $0.06163 | $3.08150 |
| 100 | $0.05385 | $5.38500 |
| 500 | $0.04705 | $23.52500 |
| 1000 | $0.04262 | $42.62000 |
| 3000 | $0.03861 | $115.83000 |
| 5000 | $0.03597 | $179.85000 |
